Провідний фахівець напрямку малого та середнього бізнесу

Професійне бухгалтерське обслуговування будується відповідно до діючих стандартів бухгалтерського обліку. Співробітники компанії підбирають методики ведення бухгалтерського обліку максимально відповідають інтересам клієнта (найменш витратні і більш ефективні).

Починаючи з розробки плану рахунків та облікової політики, закінчуючи здачею звітності до контролюючих органів та супровід перевірок. Вам не потрібно утримувати повний штат співробітників бухгалтерії.

Повний перехід на бухгалтерський аутсорсинг передбачає передачу відразу декількох функцій.
- Формування та оброблення первинних документів і введення в програму 1С; реєстрація податкових накладних;
- Управління розрахунковим рахунком клієнта за бажанням клієнта (отримання і обробка рахунків на оплату товарів, послуг, формування платіжних доручень на сплату податків, для виплати заробітної плати та інших платежів, підготовка документів для отримання кредитів та ін.). Збереження коштів гарантується, оскільки право на розпорядження грошима залишається у клієнта;
- Підготовка внутрішніх наказів про прийом на роботу, наказ про відпустку і про звільнення, преміях, про направлення працівника у відрядження, завдання для направлення у відрядження;
- Кадровий документообіг (заповнення та ведення особистих карток співробітників, щорічне оформлення графіка відпусток, оформлення штатного розкладу)
- Розрахунок заробітної плати та податків;
- Закриття місяця і формування фінансового результату;
- Підготовка і здача звітності;
- Роздруківка, підшивка первинної документації, регістрів бухгалтерського обліку, формування архіву;
- Надання звіту клієнту з бухгалтерського обслуговування.
ВконтактеФейсбук
Телефонуйте нам:
+38 (044) 539-16-36
| +38 (067) 322-16-36
| +38 (098) 709-10-29
Або пишіть: grandexp@ukr.net
Приходьте до нас: м. Київ. вул. Будіндустрії, б. 5, офіс 303