Додаткові послуги

Операції в сфері ЗЕД; Підготовка нестандартних договорів; Консультаційні послуги та послуги з представництва клієнтів в податкових органах; Надання послуг управлінської та організаційної підтримки компаніям;

Зниження собівартості та інші фінансові питання; Отримання кореспонденції і поштові послуги; Фінансове планування; Виставлення рахунків до оплати і ведення записів і ін.; Оформлення ключів ЕЦП.

Співпраця з клієнтами будується з урахуванням вимог цивільного законодавства України. Компанія укладає письмовий договір, в якому детально обговорюється перелік послуг.
Комплексний аналіз; Розробка та затвердження плану; Розрахунок обов'язкових податків, внесків;
Проведення звірки з контрагентами; Перепроведення неправильно оброблених (введених) в бухгалтерську базу документів;
Збір первинної документації та відновлення відсутніх первинних бухгалтерських документів;
Виправлення неправильно оформлених документів; Робота з регістрами; Складання та подання уточнених розрахунків в контролюючі органи.
Відповідальні спеціалісти

Неуважність або відсутність відповідальних співробітників (хвороба, декрет і т.д.), плинність кадрів можуть привести до прогалин, також, як і не внесення даних від контрагентів первинних джерел. Часто бухгалтерський облік спотворює недбалість постачальників, які нехтують своєчасною передачею інформації.

Щоб попередити неприємні наслідки, потрібно подбати про те, щоб документація компанії була в порядку.

ВконтактеФейсбук
Телефонуйте нам:
+38 (044) 539-16-36
| +38 (067) 322-16-36
| +38 (098) 709-10-29
Або пишіть: grandexp@ukr.net
Приходьте до нас: м. Київ. вул. Будіндустрії, б. 5, офіс 303